WolfTeam Türkiye 212
Lütfen Daha Kaliteli Bir Forum Görüntülemesi İstiyorsanız
Lütfen Üye Olun Yada Giriş Yapın.Web Masterlık Hakkında HerŞey
 
AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
iM Resmi Toolbarı
Müjde!! Artık i Master Forumunun Artık Resmi Toolbar'ı Var İndirmek İsteyenlere Link Altta iM Toolbar İndir
iM Resmi Toolbarı
Müjde!! Artık i Master Forumunun Artık Resmi Toolbar'ı Var İndirmek İsteyenlere Link Altta iM Toolbar İndir
Duyurular

 DUYURULAR

Forumumuza Hoşgeldiniz.Forumumuz Bizim Mekan Adlı Sitemiz Üzerine Kurulmuştur Sitemizi Ziyaret Edin ve Çok Memnun Kalın Sitemizde Teknoloji,WebMaster,Site Yardımları,Bilgisayar ve Ps Hakkında,Video,Müzik,Resim,Download Bölümü Oyun Program Kod Dünyası WM Dersleri ve Forumu Mevcuttur.Sitemizi Ziyaret Edin www.ii-master.tr.gg

Herşey Bu Sitede

Download Oyun Program WM Dersleri

Teknoloji Bölümü Bilgisayar PS 2-3 Kod Dünyası Ve Daha Fazlası
----------

i Master

Etiket Bulutu
Kod Adam

Paylaş
 

 WolfTeam Türkiye

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
-OquzHan-
Admin
Admin
-OquzHan-

Erkek
Mesaj Sayısı : 120
Reputation : 3
Doğum tarihi : 04/02/99
Kayıt tarihi : 29/09/10
Yaş : 20
Nerden : Adanaaa

Cüzdan
Altın Altın: 5000
Para Para: 6291

WolfTeam Türkiye Empty
MesajKonu: WolfTeam Türkiye   WolfTeam Türkiye EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 9:59 pm

Arkadaşlar Benim Wolfteam oynuyalı yaklaşık 3 ay oldu oyun süper bir fps oyundur.Bende Size Tanıtmak Amaçlı bir konu açtım..
en baş videoyu gösterim ön tanıtım olsun:


İlk baş Wolfteam nedir ondan başlıyalım.Bir çoğunuz Counter Strikeyi Yani Kantırı Biliyordur heralde.Counter Online Bir Silahlı Oyundur,Tabii Bot ile oynanılanı var o ayrı ben online bahsediyorum.Counter bir online FPS Yani First Person Shooter Oynudur ama Counterde bildiğimiz bir silah seçeneği vardır "B" tuşuna basıp silah alıp oynuyorsun.Counterde zevk anlayışı fazla kalmamıştır yani adam silah ve çatışmadan ibaret.Ama artık Çok fazla FPS oyun üretilmekte ve çoğu ingilizcedir eğer FPS
Türkçe birşey arıyorsanız Bu Wolfteam'dır.Şimdi hep counter'den değildi Wolfteamdan bahsedelim.Wolfteam'ın türkçe anlamı kurt takımı demektir.Bu Wolfteam'da Birinci seçenek insan ikinci seçenek kurttur.Şimdi kurt ne alaka dersiniz.Kurt oyuna ayrı bir hava ve eğlence katmak amaçlı yapılmıştır.Oyunda her hafta hergün her ay oyun düzenlenmekte yeni eventler yeni silahlar vb.Şeyler eklenmekte.Wolfteam'da birçok oyun modu vardır mesela ölüm oyunu modu vardır bu modda kurt ve insan olabiliyorsunuz ve hangi takım belirlenmiş sayıda insanı ilk öldürürse birinci oluryor .Sniper modunda sniper kunlanılıyor tek.Bıçak modunda bıçak bıçağa.Ölüm Oyuncuda sadece insan oluyorsunuz ama yinede öldürmek gerekiyor herkesi.Karargah ele geçirmek vardır bütün karargahları ele geçiren takım kazanır.Kurt savaşı vardır sadece kurtlar ile ws yapılır.Bomba türü vardır bir takım insan bir takım kurt olur insan takımı bomba yerleştirmeye çalışır kurt takımıda onları engellemeye.Kurt ws insan modu vardır bir takım kurt bir takım insan olur ve karargah ele geçirmeye çalışır.Sadece tabanca modu vardır tabanca ile yapılır.
Şimdi bazı yerleri ayrıntılı anlatamamış olabilirim size görselli olarak anlatayım:

İŞGAL MODU
WolfTeam Türkiye Guide_mode_conquest
Haritada 5 üs var ve verilen zaman içerisinde hangi takım her birini veya daha fazlasını ele geçirirse oyunun galibi olur.
Oyuncular Üs etrafında kaldıkça Üs'sün Yöneticisi el değiştirir. Ne kadar fazla savaşçı bir üste toplanırsa, o kadar hızlı işgal edersiniz.
Üs önem sıralamalarına göre her Üs'sün ele geçirebilme önemi ve gerekli zaman ihtiyacı bu koşullara göre değişir.

ÖLÜM OYUNU MODU
WolfTeam Türkiye Guide_mode_deathmatch
Oyunda hangi takım daha fazla öldürme puanına sahipse oyunu kazanır
Oyunda en fazla öldürme puanına sahip oyuncuya 'Kral' ünvanı verilir ve eğer Kral'ı öldürürseniz iki öldürme puanı kazanırsınız

YIKIM MODU
WolfTeam Türkiye Guide_mode_destruction
Kırmızı Takım bomba bölgesine bomba yerleştirir, ve bomba patlayana kadar bölgeyi korumak durumundadır.
Mavi Takım bombanın yerleştirilmesini engellemeye çalışacak. Bir defa bomba yerleştirildiğinde Mavi Takım bombayı imha etmek için savaşmak zorunda olacak.
Bomba patlamadan önce hangi takım rakibinin tüm üyelerini yok ederse, oyunu kazanmış sayılır.
Bomba patladığında Kırmızı Takım kazanır.
Bomba imha edildiğinde Mavi Takım kazanır.

KURT İŞGALİ MODU
WolfTeam Türkiye Guide_mode_wolf_conq
Haritada 5 üs var ve verilen zaman içerisinde hangi takım her birini veya daha fazlasını ele geçirirse oyunun galibi olur.
Kırmızı Takım İnsan, Mavi Takım Kurt'lardan oluşur.

EX-İŞGAL MODU
WolfTeam Türkiye Guide_mode_exconquest
İnsanların ve Kurtların omuz omuza savaştığı bir türdür EX-İşgal Modu. En güçlü strateji, en güçlü takım kombinasyonundan geçer.
Tüm 5 karargahı da ele geçiren takım oyunu kazanır. Sınırlı zamanda, en çok karargah ele geçiren takım kazanır. Büyük öneme sahip bir karargahı ele geçirmek daha çok zaman alacaktır. Bu durumda kurt ve insanların omuz omuza iyi bir strateji oluşturmaları şarttır.
* Eğer iki takım da eşit sayıda karargaha sahipse oyun, denge bozulana kadar devam eder.

YIKIM S2 MODU
WolfTeam Türkiye Guide_mode_destruction
İnsana karşı kurtların yıkım modu. Kırmızı takım insan, mavi takım kurt. Düşmanın yolunu kesip yıkım için yeterli zamanı kazanın.
Kırmızı takım, belirlenen bölgeye patlayıcıları yerleştirirken mavı takım da orayı savunmaya çalışır. Eğer bomba yerleştirilmezse karşı takımı yokeden takım kazanır. Eğer belirlenen zaman içinde bomba yerleştirilmezse mavi takım, yerleştirilir ve patlaması sağlanırsa kırmızı takım kazanır. Eğer bomba imha edilirse mavi takım kazanır.

UYKU MODU
WolfTeam Türkiye Guide_mode_icehold
Uyku Modu, düşmanları uyuttuğunuz ve takım arkadaşlarınızı uyandırdığınız bir bölümdür. Takım arkadaşlarını uyandır! Takım oyunu, bu modda kazanmanın tek yoludur. Karşı takımdaki tüm oyuncuları öldüren takım kazanır. Sınırlı zamanda en çok üyesi hayatta olan takım kazanır. Hayatta kalan kişiler kendi takım arkadaşlarını uyandırabilirler. Takım arkadaşınızı uyandırmaya çalışırken vurulmamaya dikkat edin. * Eğer süre sonunda iki takım da eşit sayıda üyeye sahipse oyun, denge bozulana kadar devam eder.

BIÇAK MODU
WolfTeam Türkiye Guide_mode_knife
Bu modda oyuncu sadece bıçak kullanabilir. "Silah Ayarla Seçeneği" ekranı bulunmamaktadır.

TABANCA MODU
WolfTeam Türkiye Guide_mode_pistol
Bu modda oyuncu yalnızca ana silah dışında bir ekstra silahla tabanca kullanabilir.

SNIPER MODU
WolfTeam Türkiye Guide_mode_sniper
Bu modda oyuncu ana silah olarak sadece sniper kullanabilir. Silah seçme ekranında temel bir sniper seti vardır.

Şimdi oyunun modlarını öğrendik şimdi haritalarını tanıyalım:
COVOLT KÖPRÜSÜ

Harita büyüklüğü: Orta, 8′e 8.
Açıklama: Covolt Köprüsü Roxanne ve Avrupa arasında bir konrol noktasıdır.Bu köprü eskiden uyuşturucu ticareti için kullanılıyordu, bu nedenle her iki ülke bu köprünün geçişi için fazladan önlem almış durumdalar. Köprünün her iki ucunda geçişi engellemek için koruma silahları yerleştirilmiş durumda.

PAIEN LABORATUVARI

Harita Büyüklüğü : Orta, 8′e 8.
Açıklama : Burası Paien’in kalıtımsal hastalıkların tedavilerini geliştirdiği Uzak Asya’da bulunan bir laboratuvardır. Paien birçok yasal olmayan deneyler gerçekleştirdiği için laboratuvarlarını gizlice yönetibildikleri izole edilmiş bir bölgeye kurmuşlar. Burası aynı zamanda eski zamandan kalma Kurt DNA’larının ilk bulunduğu araştırma bölgesi, ve WolfTeam’in ilk üyelerinin yetiştirildiği bölgedir.

KURT ŞEHRİ

Harita Büyüklüğü : Orta, 8′e 8.
Açıklama : Burası Alaska’da petrol çıkan bölgelerinden birine yakın endüstriyel bir şehirdir. Petrol bittikten sonra işçiler kenti terk ettiler ve şehir hayalet bir şehre dönüştü. Petrol boruları şehrin her yerinde hala var ve etrafta ilgili materyaller bulunuyor.

İSTASYON

Harita Büyüklüğü : Büyük, 8′e 8.
Açıklama : Bu sisli ve yüksek rakımlı şehrin tam ortasında bir tren yolu var. Şehrin içerisine medya ve siviller İsviçre Ordusu tarafından alınmıyor. Tren istasyonunun tam ortasında bir çok durdurulmuş ve yağmalanmış trenler var, bir taneside Afrika’lı teröristlerin içeriye sokmak istedikleri nükleer bomba dolu bir tren.

SAVAŞ ALANI

Harita Büyüklüğü : Küçük, 8′e 8.
Açıklama : Kurt DNA’ları kalıntılarının bulunduğu bölgeden uzak olmayan bir yerde, bir başka eski kalıntı daha bulundu. Bu yer eski zamanlarda Kurt’ların savaş için eğitildiği ve savaş provaları yaptığı bir yerdir. Bu bölgede eski teknoloji kullanılarak yüksek bir arazide yapılan çok büyük bir taş, geceleri savaş yapabilmenize olanak sağlayacak.

İKİ TAPINAK

Harita Büyüklüğü : Büyük, 8′e 8.
Açıklama : Fransız Ordusu tarafından bulunan eski kalıntılar bölgesi. Burası aynı zamanda Kurt’ların orijinal bedenlerinin Paien’e verildiği yerdir. Bölge, Klan’lar tarafından kutsal sayılır. Ancak Klan’lardan güçlü olmak istiyen gruplar, kendilerini açığa çıkarmamak için İki Tapınak’ı yıkmak istiyorlar.

ÜS KODU 3275

Harita Büyüklüğü : Büyük, 8′e 8.
Açıklama : ÜS 3275 Fransız Ordusu’nun gizli operasyonlarını yönettiği askeri bir bölgedir. WolfTeam’in ilk üyeleri bu kampta eğitim gördüler. Arazide eğitim tesisleri ve küçük bir laboratuvar da bulunuyor. Üs şu an kapalıdır.

GİRİŞ

Harita Büyüklüğü : Büyük, 8′e 8.
Açıklama : ÜS 3275 Fransız Ordusu’nun gizli operasyonlarını yönettiği askeri bir bölgedir. WolfTeam’in ilk üyeleri bu kampta eğitim gördüler. Arazide eğitim tesisleri ve küçük bir laboratuvar da bulunuyor. Üs şu an kapalıdır.

DEPO

Harita Büyüklüğü : Büyük, 8′e 8.
Açıklama : Klan’lar üye toplamak ve daha güçlü olmak için Anti-Epoxyn’e gerek duyarlar, ama Paien işler rayından çıktıktan sonra maddenin üretimini durdurmuştu. Bu karışıklık içerisinde Paien’in son üretim Anti-Epoxyn’leri bir kaç değişik araştırma merkezinden çalınmış ve şu anda birçok Klan kendi Anti-Epoxyn’inlerini ele geçirmek için tüm güçleriyle savaşıyorlar. Kalan Anti-Epoxyn’in büyük bir miktarı Fransa’da Carcassonne kalesinde korunmaktadır.

NÜKLEER SANTRAL

Harita Büyüklüğü : Orta, 8′e 8.
Açıklama : Kuzey Avrupa’da yeni kurulan bir devlet olan Roxanne’in bulunması zor bir bölgeye inşa edilmiş nükleer santrali. Ayrılıkçı gruplar santrale karşı saldırılarda bulunmuşlar ve bu nedenden dolayı devlet Kurt Klan’larına bu bölgenin savunma sorumluluğunu vermişti. Ayrılıkçılar santrali birkaç defa ele geçirmeye çalışmışlar, ama Kurt Klan’larının üstün gücü bu saldırıyı geri püskürtmüştü. En sonunda Ayrılıkçılar Kurt Klan’ları ile anlaştılar ve yeni bir santral kurmaya karar verdiler ve şimdi ise Klan’lar santrali tek başlarına ele geçirmek için birbirleriyle mücadele ediyorlar.

ZEPLİN

Harita Büyüklüğü : Orta, 8′e 8.
Açıklama : Birinci Dünya Savaşı’nda kullanılan Zeplin’lerin anısına Almanya’nın önde gelen şirketlerinden Siemens, askeri amaca hizmet eden ve güçlü motoru ile yanmaz madde kumaş güvenliği sağlanarak üretilen “NeoZeplin”‘i inşa etti. NeoZeplin Almanya ve İngiltere arasında insan ve malzeme taşıma seferlerine başladı. Bir Almanya – İngiltere hattı seferi sırasında teröristler büyük miktarda silah ve bomba taşıyan Zeplin’i kaçırdılar. Teröristlerin amacı 1. Dünya savaşı sırasında Almanya’nın İngiltere’yi havadan bombaladığı gibi İngiltere’yi bombalamak. Şu anda Zeplin Dover Boğazı’ndan geçmek üzere olmasına rağmen Zeplin’i uzaktan imha etmek imkansız görünüyor, çünkü Zeplin’in içerisinde dünya çapında birçok VIP var.

GÜL

Harita Büyüklüğü : Orta, 8′e 8.
Açıklama : “Gül” adı verilen, Yunanistan’ın Rodos adasında bulunan yat fabrikası şu anda bakım ve onarımdan geçiyor. Paien’in başkanı suikaste kurban gitti, ve Epoxyn formülleri Rose’da saklı tutuluyor. Yat Fabrikasına sızın. Epoxyn’leri ele geçirin veya tümünü imha edin.

TREN FABRİKASI

Harita Büyüklüğü : Orta, 8′e 8.
Açıklama : Latin Amerika’nın en büyük uyuşturucu üretici ülkesi olan Kolombiya, uyuşturucu kartelleri ve isyancıları bastırmak için 4 ay süren “Beyaz Kurşun” operasyonunu başlatmıştı. İsyankarlar ve uyuşturucu kartelleri WolfTeam Klan’larını bu görev için tuttular ve 2021 yılında zafere ulaştılar. Bu duruma karşın Kolombiya hükümeti Klan’lardan birisini karşı mücadele için kiraladı. 17 Ekim 2021 tarihinde Bogota tren istasyonunda büyük bir uyuşturucu partisi yakalandı ve bu uyuşturucu parasının kartellerin isyancıları desteklemek için kullanacağı ortaya çıktı. Uyuşturucu karteli treni yeniden ele geçirdi ve treni başka bir yöne göndermeye çalışıyor. Kolombiya hükümeti’nin kuvvetleri trenin koruması ile görevliydiler ama WolfTeam Klan’ları tarafından yok edildiler. Bir karşı hamle olarak hükümet Klan’lardan birisini bu işe el koymak adına tekrar kiraladı.

DONMUŞ ŞEHİR

Harita Büyüklüğü : Büyük, 8′e 8.
Açıklama : Amerika’da bulunan Çok Uluslu Silah Şirketi GD, F-Bomb adında bir bomba üretti. F-Bomb patladığında binalardaki ve canlılardaki ısıyı emerek tüm sıcaklığı düşürdü. F-Bomblar’dan biri patladığında diğer 3 tanesinin yeri tespit edilemedi ve kayıp olduğu anlaşıldı. Diğer 3 F-Bomb’u bulmak için savaş başlıyor.

SARAY

Harita Büyüklüğü : Orta, 8′e 8.
Açıklama : Tüm Asya’daki savaşların sırrı Japonya Kyoto’daki bu bölgede yatıyordu. Bu gücün kırılması ile savaş Asya’dan çıkıp başka yerlere yönlendirilebilirdi. Bazı klanlar bu bölgenin korunması gerektiğine inanırken diğerleri ise buranın yokedilmesi gerektiğine inanıyorlar. Klanlar arası savaş başlıyor.

SOKAK

Harita Büyüklüğü : Küçük, 8′e 8.
Açıklama : Axion isimli terörist grubu, para kazanmak için Meksika’da uyuşturucu satışı yapıyordu ve bir anda bu bölge uyuşturucu trafiğinin merkezi oldu. Meksika hükümeti, uyuşturucu ticaretinin yasadışı olduğunu açıkladığında tüm bu ticaretin merkezinin Mazatlan (liman şehri) bölgesindeki bir sokak olduğunu keşfetti ve bu bölgeyi temizlemek için klanları kiraladı.

SAVAŞ FABRİKASI

Harita Büyüklüğü : Orta, 8′e 8.
Açıklama : Amerika’daki en büyük silah üreticilerinden biri olan Maxim firması bu bölgede silah denemeleri yapıyordu fakat Amerikan hükümeti, bu fabrikanın kapanması için Maxim’e baskılar yapmaya başladı. Maxim firması, fabrikayı korumak için klanlar tutmaya karar verdi fakat Amerikan hükümeti de başka klanlarla anlaşıp Maxim’i durdurmaya kararlıydı.

ŞEHİR MEYDANI

Harita Büyüklüğü : Orta, 8′e 8.
Açıklama : Paien laboratuvarı, anti-epoksin2 çalışmaları sırasında Kara Öfke Omesa isimli bir terörist grubun saldırısına uğradı ve bu saldırı sonucu bölgede korku oluştu. Kahverengi klan lider Crawl, bu saldırıların arkasında duran isimdi ve yeni saldırılar için örgütlenmelerle uğraşıyor ama bir yandan da Paien de yeni klanlarla anlaşıp kendini korumayı amaçlıyor.

HURDALIK

Harita Büyüklüğü : Orta, 8′e 8.
Açıklama : 2000 yılından bu yana Amerikan hükümeti, Singapur’daki silahları yoketmek için biyokimyasal ve yeni nesil silahları üretip test ediyor. Dünyanın en ünlü silah satıcısı Waco, Singapur limanını savunmak için bir klan kiraladı fakat Amerikan hükümeti de bu limana baskın yapmak için klanını hazırlamıştı.

Gördüğümüz gibi oyunda çok fazla sayıda harita var birde oyunun isminden esinlendiğimiz gibi wolf yani kurtlarıda tanıyalım.Kurtların Özellikleri:
wolfteam kurt özellikleri normal kurt özelliği, wolfteam güçlü kurt özelliği, wolfteam muhafız kurt özelliği zeki kurt özelliği, çılgın kurt özelliği,
KURT:
WP Gereksinimi: 50
HP:200
Güç:Normal
Feryat:Normal
Hareket Hızı:Normal
Özel Yetenek:Yok
GÜÇLÜ KURT:
WP Gereksinimi:-250
HP:300
Güç:Yüksek
Feryat:Yüksek
Hareket Hızı:Normal
Özel Yetenek:Yok
MUHAFIZ KURT:
WP Gereksinimi:-500
HP:700
Güç:En Yüksek
Feryat:En Yüksek
Hareket Hızı:Yavaş
Özel Yetenek:Engelleme
HAYALET KURT:
WP Gereksinimi:-600
HP:700
Güç: Yüksek
Feryat: Normal
Hareket Hızı: Hızlı
Özel Yetenek: Görünmez
ÇILGIN KURT:
WP Gereksinimi: -600
HP: 200
Güç: Yüksek
Feryat: Normal
Hareket Hızı: Hızlı
Özel Yetenek: İntihar
ZEKİ KURT:
WP Gereksinimi: Eksi 250 Eksi 450 arası
HP: 200
Güç: Normal
Feryat: Yüksek
Hareket Hızı: Hızlı
Özel Yetenek: Emiş

Okadar bilgi verdik oyunu indirmeyemiyecekmiyiz Very Happy. Aşağıda yüklenişi linki ve gereken programlar hakkında bilgi var ona göre oyunu indirin:
OYUN KURULUM DOSYALARI

WolfTeam Online Oyunu, first person shooter oyun severler için kıyasıya mücadele içeren, Softnyx firmasının ürettiği ücretsiz multiplayer oyunlardan.

Online maceraya bir an önce sende katılmak için Wolf Team Online Cient'ını bilgisayarına indir.

Tarafını seç! Wolf team fps oyunu sana kurt adamlar yada insanlar tarafında bulunma seçimini veriyor. Wofteam oyununda iki tarafın da kendine özgü ozellikleri var.

Daha Fazla Zaman Kaybetme! Wolfteam Üyeliği Çok Kolay! Hemen Kayıt ol. Wolfteam Client'ı Download et, ve Oynamaya Başla!

Harddiskinizde en az 1 GB yer bulunmalıdır. Lütfen PC sistem bilgilerinizi kontrol edin. WolfTeam'in tam versiyonunu indirmek için, aşağıdaki sekmeyi tıklayın ve adımları takip edin.

Önemli Not : Kurulum dosyasını indirirken Flashget, Orbit gibi yardımcı Programların kullanılması önerilir. Bu sayede olası internet kopuklukları ve bilgisayar hatalarından oluşacak kesintilerde indirmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

NOT:Linkler Ziyaretçilere gösterilmemektedir.Görmek için kayıt olun yada giriş yapınız.

DİRECTX İNDİR

WolfTeam'i oynamak için sisteminizde DirectX versiyon 9.0 veya daha üstü kurulu olmalıdır. Eğer DirectX versiyonunuz bu seviyede değilse, aşağıdaki sekmeyi tıklayın ve adımları takip edin.Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://kr0waz.yetkin-forum.com
 
WolfTeam Türkiye
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkiye bayrak kodunu ariyorum =)!

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: Oyunlar :: Online Oyunlar-
Buraya geçin: